Google Play üzerinden indirilen uygulamarın yüklenme ve silinme tarihlerine nasıl bakılır?

Başlıkta belirttiğim gibi Google Play üzerinden indirilen uygulamarın yüklenme ve silinme tarihlerini görmek mümkün mü?

ceylan8371 ceylan8371 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Merhaba

    Uygulamaları yeniden yükleme ve yeniden etkinleştirme

    1. Google Play Store uygulamasını Play Store açın.
    2. Menü Google Play Store Menu Icon > Uygulamalarım ve oyunlarım > Tümü'ne dokunun.
    3. Yeniden yüklemek istediğiniz uygulamaya dokunun.
    4. Yükle veya Etkinleştir'e dokunun.

    Üst taraftaki adımları izleyerek tüm silinen ve yüklü olan uygulamaları listeleyebilirsin ancak silinme tarihlerini öğrenmem maalesef mümkün olmuyor...

    Umarım faydalı olmuştur...

    tahatugyan tahatugyan (1206)
    7 yıl önce cevaplandı

      Benim icin yuklenme yada silinme tarihleri cok onemliydi yinede ilginize tesekkur ederim

      ceylan8371 ceylan8371 (1)
      7 yıl önce cevaplandı

        Google Play üzerinde App Dedective adında bir uygulama var. Bu uygulamanın hangi tarihte yüklendiğini gösteriyor. Uygulamanın izleri hâlâ duruyorsa bu uygulamaya dair bilgiler de ekrana getiriliyor.

        Google play linki: App Dedective

        Uygulamayı yükledikten sonra telefonunuzu tarayacak ve yüklü uygulamlar listelenecek.

        Daha sonra hangi uygulamaya bakmak istiyorsanız ona dokunun. General altında Installed yazan tarih yüklenme tarihidir.

        Kaldırılan programlara dair bir bilgi sunmuyor.

        alattin alattin (16999)