Google sıra dışı trafik hatası

Arkadaşlar K9 Web Protection kullanıyordum, Google'dan sıra dışı trafik diye bir hata geldi ama captacha yoktu, yani giremiyordum sonra interneti kestim. Avast'a tam girerken kulaklıktan yıldırım gürlemesi gibi güçlü bir ses geldi ve bilgisayarı kapattım. Ne yapmalıyım?

birhankg birhankg (21)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    O bitti gitti.. Aç PC'yi ve her zaman kullandığın gibi kullanmaya devam et :)

    Ara sıra olabiliyor PC'de bunlar veya benzerleri.

    Edit:

    Her ihtimale karşı sistemini virüs ve zararlı yazılımlar için bir taramak faydalı olabilir (veya gerekebilir):

    Malwarebytes nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    HitmanPro nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    AdwCleaner nedir.nasıl kullanılır? (tıkla)

    Sistemde yüklü antivirüs programıyla taramada yapılmalıdır.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Support sitesinde virus yazıyor birhankg 6 yıl önce
    • Hangi destek sitesinde ne için virüs yazıyor? Teferruat nedir, onlarıda yazmalısın @birhankg temmuz 6 yıl önce
    • https://support.google.com/websearch/answer/86640?hl=tr birhankg 6 yıl önce
    • Ve ayrıca virüs ise çözümü zaten bellidir. Bu halde neyi soruyorsun sen? @birhankg temmuz 6 yıl önce
    • interneti kapatıp kapatmamam gerektiğini güvenli modda mı yapmalıyım hangi programları kullanmayım birhankg 6 yıl önce
    • Orada (paylaştığın linkte) illede virüs marifetidir denmiyor, kötü maksatlı yazılımlar sebep olabilir deniyor sadece. Sen gerekli taramaları yap ve yoluna devam et. İnterneti kapatmanada Güvenli moda'da gerek yok. Ben şahsen virüs vb kötücül bir yazılım marifeti olduğunu sanmıyor, @murat mesajında belirtildiği şekilde bir geçici bir durum meydana geldiğini düşünüyorum. Sen yine her ihtimali düşünerek teramanı yaparsın. Gerekli programları ve açıklamayı mesajım altına ilave ediyorum bakarsın @birhankg temmuz 6 yıl önce
    • 56 tane virus çıktı birhankg 6 yıl önce
    • malwarebytes birhankg 6 yıl önce
    • Temizle.. Diğerleri ilede tararsın (Sistemdeki esas antivirürüs programın ile mutlaka taramalısın) @birhankg temmuz 6 yıl önce

    Google sıra dışı trafik hatası K9 kullandığın için gelmiştir. Bir vekil sunucu üzerinden işlem yaptığın için arada böyle uyarılar alman normal.

    K9 web protectionda bir sorun olmuş olabilir.  Her zaman olmuyorsa dikkate almana gerek yok

    murat murat (12492)