Google tarayıcı geçmişim silindi, ne yapmam gerekiyor?

Merhabalar ben tarayıcı geçmişim silindiği için gmail hesaplarımı kaybettim, 2 tane ve benim hayatım gibi bir şeylerdi onlar iş ile alakalı tahmin edebileceğiniz üzere onları geri almak için her yolu denedim bu işin ehli birisi gerekiyor diye düşündüm, gmail hesaplarıma ulaşamıyorum tarayıcı geçmişimi ya da şifreleri kurtarma'nın bir yolu var mıdır?

birkann56 birkann56 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    passwords.google.com buradan şifreleri görebilirsin, burada da yoksa yapacak birşey yok diye düşünüyorum, varsa da @darkcrak @alaattin kişiler yardımcı olurlar.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    3 yıl önce cevaplandı

      tamam da buraya girmem için maillerime girebilmem gerekmiyor mu ?

      birkann56 birkann56 (1)