googlede new eas tab kaldırma

şimdi ben bir oyun yükleyeyim dedim oyun yüklenmedi.Ve sonra baktım google new  easy tab çıkmış siliyorum silinmyiyor internette araştırdım.silini miyor ve doğru dürüst oyun bile oynayamıyoruz ve bana yardım edin.bana yöntem verin

kullanici588993 kullanici588993 (2)
9 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

New Easy Tab virüs mü?

New Easy Tab teknik olarak virüs değildir fakat tarayıcı gaspçısıdır. Bu yüzden potansiyel istenmeyen yazılım olarak adlandırılır.

New Easy Tab, genellikle bedava yazılımlarla birlikte gelir. Fakat bilgisayarınıza girdikten sonra reklamlarla karşılaşmaya başlarsınız.

New Easy Tab yazılımının kaldırılması için aşağıdaki adımları uygulayınız.

Adım 1 : Adwcleaner ile New Easy Tab kaldırma

AdwCleaner kullanarak bilgisayarınızdan New Easy Tab kaldırma

  1. Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır? linkini tıklayarak ADWCLEANER yazılımını indirin.

  2. Tarama işlemine başlamadan önce Internet Explorer, Firefox ve Google Chrome tarayıcılarını kapatın ve diğer tüm açık programları kapatın.
  3. İndirdiğiniz ADWCLEANER programını çalıştırın. Scan butonuna tıklayın.
    Ads by Sense  kaldır - adwCleaner
    ADWCleaner New Easy Tab istenmeyen eklentisi ve diğer zararlıları taramaya başlayacaktır.
  4. Tarama işlemi bittiğinde bilgisayarınızda bulunan New Easy Tab ve diğer zararlılar listelenecek, bu zararlıları silmek için Clean butonunu tıklayın
    Ads by Sense kaldırma - temizleme ekranı
    ADW Cleaner temizleme işlemini bitirebilmek için bilgisayarınızı yeniden başlatmak isteyecektir OK tıklayarak bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Adım 2 :  New Easy Tab yazılımının Junkware Removal Tool ile temizlenmesi

Junkware Removal Tool yazılımı New Easy Tab zararlı yazılımının kaldırılmasında önemli bir rol oynamaktadır.

Junkware Removal Tool Nedir, Junkware Removal nasıl kullanılır?

Adım 3 :  Bilgisayarın malware gibi zararlı yazılımlardan Malwarebytes programı ile arındırılması

Bu adımd​a bilgisayarınıza bulaşan malware yazılımlar temizlenecektir.

Son olarak bilgisayarınızın tamamen temiz olduğundan emin olmak için şu işlemi gerçekleştirin.

  1. Malwarebytes programı ile bilgisayarınızı, Windows'u, derin bir taramadan geçirin. MalwareBytes nasıl kullanılır?

MalwareBytes bilgisayarınızı Browser Hijacker yani tarayıcı gaspçısı yazılımlara karşı tarayacaktır.

Adım 4 :  HitmanPro ile New Easy Tab kaldırma

Son olarak New Easy Tab yazılımının kaldırıldığından emin olmak için HitmanPro yazılımını indirip tarama yapmalısınız. HitmanPro yazılımına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

HitmanPro nedir, nasıl kullanılır?

Adım 5 : Tarayıcıları sıfırlayarak New Easy Tab yazılımının temizlendiğinden emin olabilirsiniz

Tarayıcıları sıfırlamak için aşağıdaki linklerdeki adımları izleyebilirsiniz.

Google Chrome nasıl sıfırlanır?

Firefox nasıl sıfırlanır?

Internet Explorer nasıl sıfırlanır?

Ayrıca Chrome üzerinden uzantıları da temizlemek gereklidir. Bunun için Chrome'da sağ üstteki ikona tıklayınız ve Araçlar menüsünden Uzantılar'a tıklatınız. Burada New Easy Tab isimli bir uzantı ve tanıyamadığınız başka bir uzantı görürseniz, yanında bulunan çöp kutusu işaretine basarak kaldırabilirsiniz.

Ayarlar>Arama Motorlarını Yönet bölümünden ve Belirli bir sayfayı veya sayfaları aç bölümündeki New Easy Tab sayfalarını kaldırınız.

utkubayat utkubayat (885)