Google/Youtube hesabının mailini ve şifresini unuttum

Merhaba ben bir Google hesabı açtım. Mail ve şifreyi bir kez girdim, daha sonra tarayıcım otomatik olarak şifreyi kaydedince mail ve şifreyi pek umursamadım. Daha sonra, aylar sonra CCleaner programı ile PC temizleme işlemi yaptım, çerezler ve tarayıcı önbelleği falan hepsi silinmiş. Haliyle de Google/Youtube hesabımdan da çıkış yapılmış... Şimdi ben mail ve şifreyi hatırlamıyorum. Fakat hesaba(Youtube'a) telefon numaram ile doğrulama yapmıştım. Ayrıca hesap, parodi bir hesap idi. Yüzlerce komik/komedi video atmıştım. Ben bu hesabı nasıl geri alırım? Telefon numaramı girip, şifremi unuttum diyorum; ad-soyad istiyor, parodi ad soyadı giriyorum, normal ad soyadı da giriyorum, yok yok ''hesap bulunamadı'' diyor...

ewaa ewaa (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hesap bulunamadı hatası alıyorsan Telefon numarası, Ad, Soyad üçlüsü uyuşmuyor demektir. Bu durumda email adresini öğrenme şansın yok. Muhtemelen hesap parodi olduğu için  verdiğin ad-soyad bilgilerini de yanlış hatırlıyorsun.

    hakan hakan (15394)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Telefon numarasını 0507******* diye mi, 0 507 ****** diye nasıl gireceğiz? ewaa 5 yıl önce
    • @ewaa bosluksuz olarak gireceksin hakan 5 yıl önce
    • Aklıma gelen her adı soyadı denedim, yok, yok .ss ewaa 5 yıl önce
    • @ewaa üzgünüm, senin için tekrar araştırdım ama başka bir yolu yok. hakan 5 yıl önce