Görev Çubuğu Kişiselleştirme

Arkadaşlar Başlıktanda Gördüğünüz Gibi Ben Görev Çubuğunu Kişiselleştirmek İstiyorum Ama Yapamıyorum Yapmak İstediğim Şey İse Görev Çubuğundaki Programların İlk Resimdeki Gibi Uzun Görünmesi 2. Fotoyada Bakarak Anlarsınız Demek İstediğimi

Fotolar Temsilidir Windows 10 Kullanıyorum

http://i.hizliresim.com/7AYlXN.png

http://i.hizliresim.com/lELMrQ.png

Not Kırmızı Kalemle Oraları Ben Çizdim Site Adresleri Vardı Reklam Olabilir Diye Çizikledim

nizi666 nizi666 (179)
7 yıl önce sordu

  • Ayarları Kurcaladım Ama Bulamadım nizi666 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

7+ Taskbar Tweaker ile istediğin özelleştirmeyi yapmam mümkün. Windows 10 ayarları ile yapamadığın görev çubuğu özelleştirmelerini yapabiliyorsun.

Not: Windows 10 yıldönümü güncellemesinde sorun oluyormuş, şuan için çalışmıyormuş. En kısa sürede bu durumu düzelteceklermiş

hakan hakan (15409)
7 yıl önce cevaplandı

  • Bende Güncelleme Olmadı Zaten Ama Programı İndirdim İstediğimi Yapamadım Karmaşık nizi666 7 yıl önce
  • Gruplandırma bölümündeki seçenekleri deneyebilirsin. hakan 7 yıl önce
  • Hepsini Tek Tek Tik Koyarak Denedim Başka Değişimler Oluyor Ama Benim İstediğim Olmuyor nizi666 7 yıl önce