Görev çubuğu Tam ekran da gitmiyor, nasıl düzeltebilirim?

Oyun oynarken tam ekran oluyor ama alttaki kısım gitmiyor. Nasıl çözebilirim? Windows 10.

mlekesizzz mlekesizzz (40)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu sorunu bende tam çözemedim, benimde başıma geliyordu bu sorun ben sorunu görev çubuğunu otomatik gizle de çözdüm. Çözdüm demeyelim de ben oyuna girerken o görev çubuğu kalıyorsa "Görev Çubuğu Ayarları"ndan "Masaüstü modunda görev çubuğunu otomatik olarak gizle" seçeneğini aktif ettim, oyundan çıktıktan sonra da aktif ettiğim seçeneği de kapattım. Zamanla düzelti benim, inşallah sizinde düzelir.

    NOT: Seçeneğe erişmek için görev çubuğuna sağ tık yapıp "Görev Çubuğu Ayarları" tıklayıp bulabilirsin.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)