Görev çubuğu üzerindeki tarayıcı kısayol özelliklerine nasıl girerim?

Görev çubuğu üzerindeki  Google Chrome tarayıcı kısayol özelliklerine nasıl girerim?

Görev çubuğu üzerindeki  Firefox  tarayıcı kısayol özelliklerine nasıl girerim?

Görev çubuğu üzerindeki  Internet Explorer tarayıcı kısayol özelliklerine nasıl girerim?

alattin alattin (16984)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Görev çubuğu üzerindeki ​ Google Chrome, Firefox, Internet Explorer tarayıcı kısayol özelliklerine nasıl girerim?

    Tarayıcı korsanları, ana sayfanızı değiştiren zararlı yazılımlar yüzünden zaman zaman tarayıcı kısayollarında zararlı site temizliği yapmak gerekebilir.

    Masaüstü üzerindeki tarayıcı kısayollarına erişmek için sağ tuş ile özelliklerine girmek yeterli olurken, görev çubuğu üzerindeki kısayolun özelliklerine girmek bir kaç aşama daha gerektirir.

    Özellikle Windows 8 ve Windows 7 gibi işletim sistemlerinde görev çubuğu üzerinde sabitlenmiş kısayolların özelliklerine erişmek için bir kaç aşamayı yerine getirmelisiniz.

    Görev çubuğu üzerindeki tarayıcı kısayolu özelliklerine girmek için aşağıdaki yolu izleyin:

    1. Özelliklerine girmek istediğiniz Firefox, Google Chrome, Internet Explorer simgesi üzerinde sağ tuşla tıklayın.
      Görev çubuğu üzerindeki ​ Google Chrome, Firefox, Internet Explorer tarayıcı kısayol özelliklerine nasıl girerim? - Chrome kısayolu

    2. Açılan pencerede hangi tarayıcı simgesini tıkladıysanız onun adının üzerinde tekrar sağ tuş ile tıklayın, örneğin Google Chrome.
    3. Açılan pencereden özelliklere girin.
      Görev çubuğu üzerindeki ​ Google Chrome, Firefox, Internet Explorer tarayıcı kısayol özelliklerine nasıl girerim - Chrome kısayolu özellikler

    4. Görev çubuğu üzerinde sabitlenmiş tarayıcı kısayolu özelliklerine girmiş oldunuz
      Görev çubuğu üzerindeki ​ Google Chrome, Firefox, Internet Explorer tarayıcı kısayol özelliklerine nasıl girerim? - chrome özellikler hedef
    alattin alattin (16984)