Görev Yöneticisi Ağ Kullanımını Göstermiyor

Görev yöneticisinde işlemler sekmesinde görünen ağ kullanımının İşlemler sekmesinde hep %0 görünmesi.

kemal00 kemal00 (24)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    O an interneti sömüren uygulama/oyun olmadığı için %0 gösteriyor.  Şuan ben youtube'a video yüklüyorum ve görev yöneticisinden bakıyorum AĞ kullanımı yüzdesi %1. Bu bir problem ya da başka bir şey değil, endişelenmeyin. Youtube'a video yüklediğim mhalde %1 oluyor, görev yöneticisnde ki kullanım değeri, hem ne yapacaksınız ki ? Size bir fayda sağlamayacak.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      dosya yükledigimde  yazmıyor sadece görev yönetici performansta yazıyor

      kemal00 kemal00 (24)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Burada ki değer ne işine yarıyacak ki ? Pek önemli bir şey değil, takılmamak gerekli. hydra 3 yıl önce

      1. CMD yi yönetici olarak aç
      2. Ardından sfc/scannow komutunu gir ve enter e bas
      3. %100 olunca ve işlem bitince bilgisayarını yeniden başlat

      @hydra doğru diyor bende de 1-2 gösteriyor arada 0 fakat sorun olduğunu düşünüyorsan yukarıdaki sfc/scannow u dene oda olmadı bilgisayarı güncelle

      darkcrak darkcrak (5168)