Görev yöneticisi ,Yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı hatası Windows 7

Regedit,Gpedit.msc veya görev yönetici windows 7 işletim sisteminde yönetici tarafından devere dışı bırakılıyor sorunun çözümü nedir

ebubekir25 ebubekir25 (2)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Önce alttakini uygularsın:

    Başlat/Çalıştır
    gpedit.msc/
    Kullanıcı Yapılandırması
    Yönetim Şablonları
    Sistem/Ctrl+alt+del seçeneklerinde görev yöneticisini devre dışı bırak seçeneği var bunu Yapılandırılmadı olarak ayarlarsan problemin ortadan kalkması gerekir.

    Eğer olmazsa;

    Görev Yöneticisi, yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı (tıkla)

    Birde alttaki çözüm var ama kendim daha önce denemedim. Bu sebeple sonuçlarıyla alakalı kesin birşey söyleyemiyorum ve sorumlulukta kabul etmiyorum. İstersen denersin. Sana kalmış:

    Görev yönetici si devre dışı bırakılmış çözümü -videolu anlatım (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      En kolay yöntemlerden biri yeni bir kullanıcı hesabı oluşturmaktır

      Bunun için

      • Bilgisayarın arama bölümüne netplwiz yazıp enter tuşuna bas
      • Gelen ekrandan Ekle butonuna tıklayarak hesaba bir kullanıcı adı, isim ve (isteğe bağlı) parola tanımlayarak oluşturmayı tamamla
      • Son olarak oluşturduğun hesabı Grup üyeliği bölümünden Yönetici yapmayı unutma, yoksa bazı kısıtlamalara tabii tutabilir seni sistem
      omercik omercik (9418)