Gorev yoneticisinde 100 tane cmd 100 tane conhost 100 tane bitsadmin calisiyor lutfen yardim edin

baslikdanda belirtigim uzere boyle cok zor durumdayim lutfeb yardim edin oyun oynayamaz oldum

sirxan sirxan (2)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Kendiliğinden başlatılması için otamatik ayarlanmış bat dosyaları var sanırım veya başka dosyalar Bilgisayarı yeniden başlatın görev yöneticisi ni açın başlatma yöneticisini açın burdan tanımadığınız çalışan dosyaları sonlandırın başlat görevzamanlayıcı zaman kitaplığını açın burda tanımadığınız görev almış dosyaları sonlandırın

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Bu forumda bitsadmin.exe ile ilgili açıklama yapılmış: https://uzmanim.net/soru/bitsadmin-exe-nedir/53612

      Malwarebytes Anti-Malware yükle. Gerçek zamanlı korumalarını kapat. Protection ayarlarındaki "Scan for rootkits" seçeneğini aç. Veritabanını güncelle ve tarama başlat.

      İndirme Linki: https://www.malwarebytes.com/mwb-download/

      Tarama sonucunda "Malware" yazıyorsa zararlı yazılımdan dolayıdır.

      kalemlik100 kalemlik100 (14)
      7 yıl önce cevaplandı

        lutfen biri tek tek bir aciklama sunaarmi

        sirxan sirxan (2)
        7 yıl önce cevaplandı

        • İki cevabı da uygulayabilirsin. kalemlik100 7 yıl önce