Görev yöneticisinde Çince 腾讯手游助手 bir dosya var. Virüs olabilir mi?

Görev yöneticisini açtığımda japonca ya da çinde bir uygulama var. Ne olduğu anlaşılmıyor. Bilgisayar açıldığında görev yöneticisinde görmeye başlıyorum. Çince dosya virüs mü bunu nasıl anlarım? Dosya adı 腾讯手游助手 şeklinde görünüyor

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    腾讯手游助手 dosyası virüs değil.  Gameloop yüklemişsin ve çalışıyor.  Dosyayı sağ tuşla tıklayıp özelliklerine bakarsan QMEmulatorService ifadesini görürsün.

    Konum olarak da C:\Program Files\TxGameAssistant\AppMarket görünür. Her görünen çince dosya adı virüs değildir.

    Görev yöneticisindeki bir dosyanın ne olduğunu merak ediyorsan sağ tuşla tıkla özellikler seçeneğini seç ya da  sağ tuşla tıkla dosya konumunu aç seçeneğini seç.

    Böylece hangi klasörede duruyor sana bir fikir verir.  Senin örneğinde bu dosya virüs değil. Sadece Gameloop uygulamasına ait bir dosya.

    hakan hakan (15424)