Görev yöneticisindeki "Akamai NetSession Client" nedir? Virüs mü?

Merhaba,

Görev yöneticisinde "Akamai NetSession Client" nedir? Virüs mü?

Başlangıçta çalışıyor.

Sadece başlangıçta değil normalde de çalışıyormuş :)

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İnternette kısa bir araştırma yaptım. Bir tür indirme yöneticisi gibi bir şey. Adobe ürünlerini indirince geliyormuş. Mesela birisi Dreamweaver indirmeye çalıştığında bu kullanılarak indirilmiş. Kısacası virüs falan değil.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      İraden dışında sisteme yüklendiğini hissettiğin (farkettiğin) programları sistemde tutma. Kaldır gitsin, öylesi daha iyi.

      Eğer kaldırma hatalı olursa ve problemlere yol açarsa yeniden yükleyebilirsin yada sistem geri yüklemesi yapabilirsin, problem olmaz.

      temmuz temmuz (12505)