Görev yöneticisinden açık olan tarayıcıya F5 tuşu ya da F6 ya basmak ne işe yarar?

İzleyici çoğaltma yöntemiyle ilgili bot atma için para istiyorlar. Ben bunun için daha kolay bir yöntem buldum.Görev yöneticisinde açık olan tarayıcıya F5 tuşuna basıp daha sonra F6 basıyorum.Böylelikle 400 falan izleyici sağlıyorum.Bunun mantığını çözemedim.Bu konuda bir fikriniz var mı?

tornado35 tornado35 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tam olarak ne anlatmak istediğini anlayamadım fakat eğer anlatmak istediğin şey tarayıcı açıkken F5 tuşuna basarak Youtube izlenmelerini arttırmaksa sana açıklayayım:

    F5 tuşu tarayıcıyı yeniler. Bu da videonun tekrar yüklenmesini sağlar. Youtube görüntülenmen artar. Fakat bu geçici bir artma. Youtube algoritmaları bunu tespit eder ve daha sonra bu görüntülenmeleri siler. Yani bu yaptığının bir faydası olmaz.

    alattin alattin (16999)