Görev zamanlayıcısından bir şey silsem sorun olur mu?

Görev zamanlayıcısında hatıladığıma göre Adobe Acrobat Update adında ve Adobe Uninstall iki görev vardı. Bunları sildim. Virüs olma ihtimali var mıdır? Not Adobe acrobat kullanıyorum ancak o sırada açık değildi.

xbedirhanx xbedirhanx (836)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Adobe acrobat bilgisayarınızın arka planında çalışan bir uygulama yani virüs değil kafanız rahat olsun.

    Peki neden arka planda Adobe acrobat çalışıyor?

    Sürekli güncel kalabilmesi için arka planda sizi rahatsız etmeyecek şekilde çalışıyor.

    darkcrak darkcrak (5168)
    2 yıl önce cevaplandı

    Adobe firmasına ait (Photoshop gibi) uygulamalara ait görevler.

    Bunları silmenin kimeye bir zararı olmaz.

    hakan hakan (15424)