Görüntü bağdaştırıcısında sarı ünlem veriyor

2 gündür sarı ünlem veriyor Intel graphics 4000 sarı ünlem veriyor oyunlarada giremiyorum ..

kemalcan1903 kemalcan1903 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Aşağıda belirttiğim adreste  ekran bağdaştırıcınızın driveri mevcut. İndrin yükleyin sorun çözülecektir.

    Downloads for Intel® HD Graphics 4000

    blackheaven blackheaven (728)
    7 yıl önce cevaplandı

      Üst mesajda @blackheaven linkinide paylaşarak çözüm yolu göstermiş.

      Veya (iki gün önce sistemde bir sürücü problemi yok ise) sistem geri yüklemesi yaparak yine problemi duzeltebilirsin:

      Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

      temmuz temmuz (12505)