Görüntü bağdaştırıcısını güncelledikten sonra kasma sorunu

Selam aleyküm abi. Görüntü bağdaştircisini güncellediktetn sonra bilgisayarda tamilma, kasma sorunu başliyor güncellemeyi kaldirinca takilma, kasma gidiyor ama oyun açmiyor. Önce Standart VGA Graphics Adapter. Güncelledikten sonra AMD Radeon HD 8210 oluyor

Sistem geri yükleme yaptim tüm sürücüler windows güncellemeleri silindi. Windows7'yi tekrar kurdum we sürücüleri tekrar güncelledim sorun hala ayni.

kullanici53158 kullanici53158 (3)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    VGA Graphics Adapter: Bunun anlamı Windows ekran kartını bulamamış ve sürücüyü yükleyememiş.

    Sürücüyü nereden yüklüyorsun? Sanırım laptop kullanıyorsun. Önce laptop üreticisinin sürücüsünü dene. Mesela bilgisayarın Asus ise git asus.com.tr üzerinden ekran kartı sürücüsünü indir ve onu yükle. Zaten bunu yapıyorsan o zaman  AMD sitesinden gidip AMD Radeon HD 8210 sürücüsü indir.

    Bir de format attıktan sonra ilk önce Windows güncellemelerini yükle.  Daha sonra ekran sürücüsünü güncelle.

    murat murat (12492)
    2 yıl önce cevaplandı

      Teşekkürler

      kullanici53158 kullanici53158 (3)