Görüntü bağdaştırıcıyı kaldırmak

Merhaba arkadaşlar, bilgisayarımda AMD Radeon HD 8400 Graphics adında bir görüntü bağdaştırıcısı var. Onu kaldırsam bilgisayarıma birşey olur mu? Ve kaldırırsam yeniden yükleyebilir miyim?

smilerist smilerist (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kaldırırsan bilgisayarına birşey olmaz ama standart grafik sürücüsüne düşersin. Buda mesela oyun performansı ile diğer görüntü performans ve kalitesini düşürür. Hatta oynayabilmekte olduğun bazı oyunları açamaz/oynayamaz hale gelebilirsin.

    Derdin ne oluyorda grafik kartı sürücüsünü kaldırmak istiyorsun? Keşke bunu yazsaydın :)

    Kaldırırsanda yeniden ve/veya eğer bulabilrsen daha güncel sürümünü yükleyebilirsin :)

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ederim :) Page fault in nonpaged area hatası yüzünden kaldırmak istiyordum, çünkü bilgisayarcıda çalışan adamlar: "görüntü bağdaştırıcısını kaldırmak senin yararına olabilir" demişti. Ama bir yandan da korktuğum için ellemedim, verdiğiniz cevaptan sonra bir deneyeceğim, eğer memnun kalmazsam yeniden yükleyedebilirmişim. Çok sağ olun, görüşmek üzere! smilerist 7 yıl önce
    • Sende sağol. Kolay gelsin. temmuz 7 yıl önce
    • @hakan sana "Page fault in nonpaged area hatası" için RAM testi, farklı RAM ile deneyerek kontrol etme tavsiyesinde bulunmuş. Keşke bunları deneseydin. Senin görüntü bağdaştırıcını kaldırmanın ne alakası olabilir "Page fault in nonpaged area hatası" ile? temmuz 7 yıl önce