Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu

Merhaba arkadaşlar benim pc format attıkdan sonra herhangi bir program oyun vs açıkken ekran aniden siyah oluyor  3-5 saniye sonra geliyor veya siyah ekran oluyor pc kendı kendını kapatıp açıyor bunun sebebini söylermisiniz.Bazı arkadaşlarım ekran kartın yeterli enerjiyi aktaramadığı için bilmem işte fan ısındığı için kapandığını söylüyor ama ben sorunun ekran kartının driverlerinde olduğunu düşünüyorum çünkü formattan sonra driverlerini kendim nvidia'nın sitesinden indirdim.

Ekran kartım : Nvidia GeForce GT 420 32bit

engin1577 engin1577 (1)
9 yıl önce sordu

  • sağ alt köşede çıkan yazının tamamı : Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu. NVIDIA Windows Karnel Mode Driver, Version 344.75 görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu. engin1577 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Sorunun  ekran kartında olduğunu düşünüyorum şu linkten güncel driveri indirip yüklermisin bakalım be olacak http://www.nvidia.com.tr/drivers/results/79912

dyildiz dyildiz (183)