gosavve virüsü silme

''gosavve' artık virüsmüdür yoksa başka bişeynidir anlamdım...fakat chrome tarayıcısını açtığımda etkinleşiyor..kaldırıp yeniden açtığım da gene uzantı olarak karşıma çıkıyor ..ne yapabilirim

irfan irfan (3)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Az önce Go Save nedir, nasıl kaldırılır bunu açıklayan bir çözüm yazdım. Adımları teker teker uygularsanız size çözüm sağlayacaktır: GoSave kaldırma

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

      -2

       selam    3 tane video var bu videolar işini görür sanırım    http://www.haberpress.net/ kaldırmanın kesin yolu           portalsepeti silinmesi % kesin çözüm              haberpress silemediyseniz son çare

      emir38 emir38 (-4995)
      9 yıl önce cevaplandı

      • Eğer bir çözüm sunuyorsanız uzmanim.net üzerinde paylaşmalısınız. uzmanim.net üzerinde bu tür link paylaşımları yasaktır. hakan 9 yıl önce
      • bilgilendirmenizz için tşş hakan emir38 9 yıl önce