govome.com kaldırma

Chrome, Internet Explorer veya Firefox internet tarayıcınızın açılış sayfası govome.com olarak değiştiyse, internet tarayıcınızı her açtığınızda karşınıza google.com veyasizin ayarladığınız başka bir açılış sayfası yerine govome.com geliyorsa bilgisayarınıza tarayıcınız govome.com tarafından ele geçirilmiş demektir.

 govome.com nasıl kaldırılır?  govome.com nasıl temizlenir?

hakan hakan (15394)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     govome.com bir virüs değildir. Fakat masum bir site de değildir. Arama sonuçlarını kendi çıkarları doğrultusunda değiştirir.  govome.com üzerinden yaptığınız aramalarda karşınıza zararlı site linkleri gelebilir. Bu zararlı linkler virüs, malware veya spyware içerebilirler.

     govome.com Rusya kökenli bir sitedir.  Chrome, Firefox veya Internet Explorer'in arama ayarlarını, varsayılan açışı sayfasını değiştirir ve sizi  govome.com adresine yönlendirir. Bu sebepten  govome.com kötü bir üne sahiptir. Ayrıca arama yapacağınız ekranda,varsayılan açılış sayfanızda, reklamlar istenmeyen pop up pencereler açabilir.

     govome.com kaldırma,  govome.com temizleme:

    1. MalwareBytes ile bilgisayarınızı zararlı yazılımlara karşı tarayın. Malware ile ilgili detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz.
      MalwareBytes nedir? MalwareBytes nasıl kullanılır?

    2.  govome.com kaldırma yazılımı  govome.com için geliştirilmiş özel bir yazılımdır ve sizi zahmetli işlemlerden kurtarır.  Aşağıdaki linkten  govome.com kaldırma aracını indirin.  Zip dosyasını açın ve sıkıştırılmış zip dosyası içerisinden çıkan .exe dosyasını  Windows 7, Windows 8Windows Vista kullanıcıları sağ tuşla tıklayıp açılan menüden Yönetici olarak çalıştır'ı seçerek, Windows XP kullanıcıları dosyayı sadece iki kere tıklayarak çalıştırabilirler. Temizleme işlemi otomatik başlayacak ve bitecektir.

       govome.com kaldırma:

      Govome.com Kaldırma Aracını indir

      Not: Chrome Kullanıcıları dosyayı indirirken "Adware-Removal-Toop.zip yaygın olarak indirilen bir öğe değil; tehlikeli olabilir" uyarısı alırlarsa "Sil" butonu yanındaki aşağı ok işareti tıklayarak Sakla seçeneğini seçmeliler.
      Otomatik temizleme işlemi sonuç vermez ise el ile temizleme işlemine geçin.

    hakan hakan (15394)