Gpedit ingilizce açıldı. Windows Defender'i bulamıyorum.

Sizin virüs ve tehdit korumanız kuruluşunuz tarafından yönetilir hatasının çözümü nedir videonuzu izledim. gpedit i sitenizdeki yönlendirmelerle aktif ettim fakat ingilizce ve belirttiğiniz Windows Defender şıkkı yok farklı Windws uygulamalarının şıkları mevcut. İşleme devam edebilmek için ne yapmalıyım.

maruwari maruwari (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle bilgisayarını mutlaka Malwarebytes gibi bir programla virüs taramasından geçirmeni önerim.  Daha sonra Gpedit.msc üzerinde şu ayarları yap.

    Gpedit sende ingilizce olarak çalışmış ulaşman ve yapman gerekeni madde madde yazıyorum

    1. GpEdit içinde önce Computer Configuration seçeneğini genişlet.
    2. Daha sonra Administrative Templates seçeneğine git
    3. Windows Components  seçeneğine git
    4. Windows Defender Antivirus  seçeneğini bul.
    5. Turn Off Windows Defender Antivirus ifadesime iki kere tıkla.
    6. Açılan pencereden Not Configured seç.

    Gpedit 'ten çık ve bilgisayarını yeniden başlat.

    alattin alattin (16984)