GPU sıcaklığı 90 dereceyi aşıyor

Gpu sıçaklığı oyuna girdiğimde direk 80 şere çıkıyor 10 dakika oynadıktan sonra 90 ları görüyor sizce normal mi napmam gerek? Cs go için fazla değer değil mi.

rashomon35 rashomon35 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayarının fanında sorun olabilir yani soğutmasında. Kaliteli termal macun alman gerek ve değiştirmen senin ki eskimiş gibi duruyor. Benim bilgisayarımın termal macununu değişiyordum ve yok oluyordu ne kadar kaliteli olursa olsun çünkü fanında sorun vardı buda bilgisayarın aşırı ısınıp macunun erimesine sebep oluyordu.

    Bana sorarsan ilkten termal macununu değiştir ve 1-2 hafta sıcaklığı gözlemle ayrıca ucuz diyip termal macun alma çünlü o macun ile oyun oynayamazsın benim sana önerim şu macunlar ayrıca @hakan@murat ve @hydra dan da termal macun önerisi alabilirsin.

    3'ü de iyi ama 73 tl liği ucuz diye yazdım derece oynamaları olur kaliteye göre 200 tl likte önerirdim ama fiyatı baya fazla olduğu için yazmadım en kalitelisi de o ayrıca 200 Tl olan

    darkcrak darkcrak (5158)
    3 yıl önce cevaplandı

      Ekran kartı modelin nedir ? Ekran kartının dış görünüşünün fotoğrafını atarmısın ?

      hydra hydra (3800)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Ekran kartı ne alaka aq kerembey 3 yıl önce
      • Evet evet küfür et :) SS aldımm yetkiliye vericeğim, görürsün sen. Senin gibiler çok yaşamaz. hydra 3 yıl önce
      • @kerembey hydra 3 yıl önce
      • Fkdhskshsk yaşamazmı diyorsun yaşatma o zaman çocukluğa devam et gram bilgi bildiğin yok bu arada kerembey 3 yıl önce
      • Sana çok ağır söverdim, bak o kadar emin olma. Çocukmuş asıl sen bir şey bilmiyorsun cahil köpek. hydra 3 yıl önce
      • Komiksin varya çok komiksin cpusu sıcak olan adama ekran kartını soruyorsun bilgisizsin nasıl bu siteye girdiğinizde bilmiyorum ha bu arada sıkıyorsa söversin süt çocuğu kerembey 3 yıl önce
      • Sakin beyler sakin burası kavga yeri değil @kerembey ve @hydra sakin kendinize hakim olun darkcrak 3 yıl önce
      • Çocukmusunuz kavga ediyorsunuz gereksiz yere birbirimizi kırmayalım kimse kimsenin çözümünü beğenmeye bilir. O sana küfür etti sen ona ağır laf konuştun ikiniz de haksızsın. Burası bilgi edinme sitesi buraya kavga edile bilir diye birşey yazmıyor. @hydra biri birşey dedi onu büyütme direk şikayet et veya @kerembey sende beğenmediysen beyenmedim de veya onu uyar hatan var o çözüm ne alaka diyene kadar alt oy ver geç. Kimse kimseyi beyenmeye bilir burası bilgi sitesi kimseyi kaybetmeye veya kırmaya gerek yok darkcrak 3 yıl önce
      • @KEREMBEY SORUYU SORAN ADAMIN GPU YANİ EKRAN KARTI ÇİPİNİN SICAKLIĞI 90 DERECE BU YÜZDEN EKRANK ARTI MODLİNİ SORUYORUM. NE HEMEN "AQ "KÜFÜR EDİYORSUN. BELLİ YAŞIN KÜÇÜK hydra 3 yıl önce
      • @kerembey hesabı kapatılmıştır. @hydra hakan 3 yıl önce
      • Hocam ben dıştan baktığım zaman kerembey'i haklı buluyorum ve hydra'nın kendisini geliştirmesi gerektiğini görüyorum ve dizinde @hakan taraf tuttuğunuz belli bariz ortada. user1931 3 yıl önce
      • Böyle gelişmiş bir sitede taraf tutma olması garibime gitti. user1931 3 yıl önce
      • Daha hesabı bugün açıp direkt bu konuya cevap yazman ? Belli ki kerembey sensin :) Burada taraf tutma olayı yok. anlatabildimmi @user1931 hydra 3 yıl önce