Gramblr - 500 Internal Server Error hatası

Gramblr programını açmaya çalıştığımda aşağıdaki gibi bir hata alıyorum.Sorun neden kaynaklı olabilir?

500 - Internal ServerError

Internal Error Information: Proxy Error

researcher researcher (17)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Gramblr 500 - Internal ServerError, Internal Error Information: Proxy Error hatası Gramblr sunucularında bir sorun olduğunda ortaya çıkıyor. Zaman zaman bana da denk geliyor.

    Bu Gramblr  sunucularındaki  yoğunluktan kaynaklanabilir. Sonuçta Gramblr ücretsiz bir hizmet. Bir zaman sonra kendiliğinden düzeliyor.

    Düzenleme:

    En iyi VPN programları

    hakan hakan (15394)
    7 yıl önce cevaplandı

    • kac gündür deniyorum çalışmıyor.Bu yoğunluk bana mı denk geldi. researcher 7 yıl önce
    • Herhangi bir proxy ya da VPN kullanıyor musunuz? Ya da bağlanmak istediğiniz yer okul gibi bir ortam mı? hakan 7 yıl önce
    • kyk yurdundan internete erişim yapıyorum. researcher 7 yıl önce
    • Herhangi vpn ya da proxy kullanmıyorum. researcher 7 yıl önce
    • @mustafadalga şimdi deniyorum bende bir sorun yok. Kyk üzerinden uygulanan bir kısıtlama bu soruna sebel oluyor muhtemelen. Gramblr 4343 portunu kullanıyor. Bu porta bir yasaklama varsa bağlanmanıza izin verilmiyor demektir hakan 7 yıl önce
    • bağlanmak için hangi vpn yazılımını öneriyorsunuz researcher 7 yıl önce
    • @mustafadalga vpn için link ekledim. Zenmate iyiydi. Bugün patladı. Diğerlerini deneyebilirsiniz. hakan 7 yıl önce