Grand Explorer nasıl kaldırılır?

Grand Explorer nedir? Grand Explorer nasıl kaldırılır? PC'den bir türlü kaldıramıyorum. Biri yardım ederse sevinirim.

Anonim Anonim (156)
11 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Daha önce hiç duymadım fakat senin için bir araştırma yaptım. Reddir üzerindeki bi kullanıcı seninle aynı dertten muzdarip.

    Revo uninstaller ile Grand Explorer  uygulamasını kaldırmış. Grand Explorer  bir tür adware gibi görünüyor. Sen de Grand Explorer kaldırmak için Revo uninstaller uygulamasını deneyebilirsin.

    Ayrıca Adwcleaner ile bilgisayarı taratman da iyi olur.

    Revo uninstaller: https://www.revouninstaller.com/revo-uninstaller-free-download/

    Adwcleaner:  https://www.malwarebytes.com/adwcleaner

    Yine Grand Explorer kaldırmak için program klasörünü bulup silmeyi deneyebilirsin. Genelde Program Files altında Grand Explorer gibi bir ada sahio olabilir. Klasörü bulursan doğrudan silebilirsin.  Klasörü bulmak için Görev yöneticinde Grand Explorer'ya ait exe dosyasını bul. Sağ tuşla tıkla Dosya konumunu aç seçeneğini seç. Bu seni Grand Explorer kurulum klasörüne götürür. Oradaki klasörü tamamen silersen uygulamada silinir.

    Malwarebytes ile de taramanda fayda var. Malwarebytes varsa bilgisayarındaki diğer zararlıları da temizler.

    murat murat (12492)
    11 ay önce cevaplandı