Grand Theft Auto 3 FPS Sorunu

Bi FPS yi falan kontrol edeyim dedim.Frame Limitleyicisi Devrede yken sabit 30 arada 27-28 gelip geliyor Kapatınca ise 45-50-60-65-70-75 arası gidip geliyor.Sizcede düşük değilmi ? Bence çok düşük.

Sizce Sebebi Nedir ?

akif52 akif52 (34)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sistem özelliklerini belirtirmisin?

    İlk olarak yapman gereken ekran kartı sürücüsünü güncellemek. Üretici firmanın sitesine girerek en güncel sürücüyü yükle. Buna rağmen sorun yaşamaya devam edersen DDU ile ekran kartı sürücülerini kaldır ve güncel sürücüyü tekrar kurmayı dene. Display Driver Uninstaller linkinden indirebilirsin. Sistem özelliklerin zayıf olabilir. Ek olarak ısınma sorunuyla karşılaşıyorsan işlemci ve grafik işlemci ısınmadan kaynaklı frekans düşürüyor olabilir.

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Malesef internet çok yavaş olduğu için indirme yapamıyorum.Ay başını beklemek zorundayım. :/ Bu arada arkadaş Driver Booster kullan demiş ben bu programı bir ara kullanmıştım bilgisayarı pert bi hale sokmuştu hatta formatı bile zar zor atmıştım.Şimdi yükledim 28 tane güncel olmayan Aşırı Eski sürücü buldu. akif52 8 yıl önce
    • Çok çok eski sistemler dışında kullanılmasını tavsiye etmiyorum. brsozl 8 yıl önce
    • Yalnız buldukları hep yeniydi.Dostum ama sistem sürücülerini nasıl güncelliycez acaba ? Yoksa bir sürü güncel olmayan var yani.Bi tek ekran kartını güncellemekle olmazki bu iş. akif52 8 yıl önce
    • Anakart üreticisinin sayfasını ziyaret ederek en güncel sürücüleri yükleyebilirsin. brsozl 8 yıl önce
    • Laptop bu nasıl bulayım? akif52 8 yıl önce
    • Üretici firmanın sitesinde cihazınızın sürücüleri yok mu? brsozl 8 yıl önce
    • var ama genellikle ya eski oluyor yada pek önemli şeyler değil hoparlör falan akif52 8 yıl önce