Grand Theft Auto 5 drop girmesinin ardından bilgisayar kapanıyor

Yukarıda belirttiğim gibi oyuna girdikten 5-6 dkdan sonra küçük bir drop yiyorum ve ardından pc donuyor kapanıyor. Eskiden böyle olmuyordu pcyi komple sıfırlamıştım tekrar yükledikten sonra böyle oldu (oyun orjinal)

mrsaccount mrsaccount (1)
5 yıl önce sordu

  • Bilgisayarının bilgilerini yazar mısın rica etsem darkcrak 5 yıl önce

Toplam 3 Cevap

Bilgisayarının ekran kartı fazla ısındığından oyun donmaya başlıyor ve kapanıyor bunun çözümü ise termal macunu yenilemek ve fanı temizlemek bunları yaparsan düzelebilir.

darkcrak darkcrak (5168)
5 yıl önce cevaplandı

    İşlemcin yoruluyor. Sıcaklıkların Ekran görüntüsünü at. Aida64 ile. Sistem özelliklerini yaz. Böyle gitmeye devam ederse bilgisayarın arızalanabilir.

    infinity infinity (402)
    5 yıl önce cevaplandı

      Benim bilgisayarımdada format attıktan sonra aynı sorun oldu çok araştırdım termal macunları yeniledim olmadı hala aynı en sonunda denetim masasından donanım ve ses kısmından güç seçeneklerine girip yüksek performans ayarını açtım düzeldi sende bir dene büyük ihtimal ondan olabilir

      umuttt umuttt (207)