Grand Theft Auto IV (GTA 4) BİLGİSAYARIMDA KASAR MI ?

Arkadaşlar Dünden itibaren torrent yolu ile gta 4 indirmeye karar verdim fakat (Windows 8.1) bilgisayarımda kasar mı ? kasmaz mı ? diye takıntılarım var bunu sizlerde sistem gereksinimlerimi açıklayarak paylaşmak istedim

SİSTEM GEREKSİNİMLERİM ;

İşletim Sistemi : Windows 8.1 32 Bit

İşlemci : AMD Processor 2.4 GHz

Ram : 2 GB

Ekran Kartı : NVİDİA  G
eForce 210

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GTA 4 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

En Düşük (minimum) Gereksinimler:

İşletim Sistemi: Windows XP ( SP3 ) / Windows Vista ( SP1 )
İşlemci: Intel Core 2 Duo @1.8 GHz / AMD Athlon X2 64 @2.4 GHz
RAM: 1.5 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: Oyunun kurulabilmesi için gerekli görülen boş alan 18 GB olarak belirtiliyor.
Ekran Kartı : Nvidia GeForce 7900 / ATI Radeon X1900
Direct X: Dx 9 uyumlu ses kartı

Önerilen (maximum) Gereksinimler:

İşletim Sistemi:  Windows XP ( SP3 ) / Windows Vista ( SP1 )
İşlemci: Intel Core 2 Duo @2.2 GHz / AMD Phenom X3 @2.1 GHz
RAM: 2 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: Oyunun kurulabilmesi için gerekli görülen boş alan 18 GB olarak belirtiliyor.
Ekran kartı: Nvidia GeForce 8600 / ATI Radeon HD 3870
Direct X: Dx 9 uyumlu ses kartı

ÜRETECEĞİNİZ ÇÖZÜM FİKİRLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

selcukulusal selcukulusal (32)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Ekran kartınız çok düşük, ayarları low'a alsanız bile hafif hafif kasar, çok diğilde hafifce kasar. Yani kaldırır ama hafif kasar low ayarlarda.

    Bütçeniz, ne kadar hocam ? Ona göre en iyisini söyleyim. Max söylerseniz daha iyi olabilir.

    xthehitman xthehitman (1)
    8 yıl önce cevaplandı

      Evet aklıma takılanlardan bir tanesi o (ekran kartının düşme olması) benim de aklımda ekran kartı almak var ama nasıl bir ekran kartı modeli alacağımı bilemedim

      Size göre bütçeye uygun en iyi ekran kartı nedir söyler misiniz ?

      selcukulusal selcukulusal (32)
      8 yıl önce cevaplandı

        Kardeşim oyun optimizasyonu kötü kasar sorun senin istemde değil.

        kullanici175423 kullanici175423 (3)