Gratisteki kupon sitesinde bilgileri doldurdum. Tehlikede miyim?

Lütfen arkadaşlar bana yardım edin ben bu kupondaki soruları cevapladım ve ev adresimi girdim birşey olurmu yada diğer bilgileri girdiğim için korkuyorum lütfen yardım edin ev adresinden ve cep numarasından birşey olur mu? Acilll

beren beren (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Panik yapmaniza gerek yok. Ev adresinizden veya cep telefonunuzdan bir sey olmaz.

    Telefonunuza gelen mesajlara dikkat edin. Bundan sonra bu tur mesajlara inanmayin.

    murat murat (12492)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Eminmisiniz ev adresinden birşey olmaz dimi birde eve birşey gelirmi beren 6 yıl önce