Gri hesabınız yakında kapatılacak

Facebook'tan bugün böyle bir mail geldi: Gri hesabınız yakında kapatılacak This is a reminder that Facebook will disable this account in 14 gün. You can download your information and transition ownership of any Pages or groups you manage to another account.

diyor ne yapmam gerekir?

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    https://uzmanim.net/soru/facebook-gri-hesap-nedir/115928

    Facebook Gri Hesap Nedir?

    Gri hesap önceden Facebook üzerinde sayfaları ve reklamları yönetmek için kullanılan bir hesap türü. Gri hesap ile facebook'a girip yapıp sayfalara erişim sağlayabilir ve yönetebilirdiniz.  Facebook gri hesapları normal kişi profilleri gibi değildir. Sadece Facebook'a giriş yapmak reklam, sayfa yönetmek için kullanılır.

    Facebok gri hesaplar kişisel Facebook hesabı ile ilişkili değildir.

    Çok önceden bir Facebook sayfası oluşturduysanız, Facebook grubu varsa bu gri hesap ona dair olabilir. Eğer bu gri hesap üzerinde grup veya sayfa varsa sizin için önemliyse bu grup ya da sayfaların yönetimini kendi kişisel Facebook hesabınıza taşımalısınız.

    Facebook Gri hesapları siliyor. Eğer taşıma işlemi yapmazsanız grup ve sayfalarınızı kaybedersiniz.

    Gri hesaplar normal Facebook hesaplarındaki güvenlik özelliklerine sahip değiller ve bu sebepten pek çok sıkıntı çıkıyor. Facebook da bu sebepten gri hesapları kapatıyor.

    Herhangi bir sayfanız veya Facebook grubunuz yoksa bu maili göz ardı edebilirsiniz.

    murat murat (12492)