GridinSoft Anti-Malware 3.1.28 ücretsiz 1 senelik lisans istermisiniz (Teklif 12-01-2018 saat 11:00'e kadar geçerlidir, kaçırmayın)?

GridinSoft Anti-Malware nedir?

GridinSoft Anti-Malware gerçek zamanlı koruma sağlayabilen bir malware temizleme ve koruma aracıdır.Malware temizleme kapsamı içerisinde Spyware,Trojan (Truva atı), Rootkit koruması, Adware (Reklam koruması) gibi zararlı tüm tehditleri içerir.GridinSoft Anti-Malware bilgisayara kurulduğunda sayılan tüm bu zararlılara karşı bilgisayarınızı tarar ve bulduğu tehditleri temizler.Ayrıca kurulması tarihinden itibaren de bu zararlılara karşı bilgisayarınızı güvende tutmayı amaçlar.

temmuz temmuz (12505)
6 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    • @temmuz Avast Free mi? Bu mu? :) toprak34 6 yıl önce
    • @temmuz Ayrıca güncellemelere sahip olabiliyormuyuz? toprak34 6 yıl önce
    • Free değil tam sürüm 1 senelik lisans. Readme dosyasını okursun (Google çeviri ile) @toprak34 temmuz 6 yıl önce
    • @temmuz Hayır onu demiyorum. Avast Free Antivirüs mü yoksa Gridinsoft mu :) toprak34 6 yıl önce
    • İkisi birlikte olabilir. Gridin Soft sistemde başka koruma varsa Protect (real web koruma) of (kapalı) olarak kendini otomatik ayarlıyor. Ama istersen sen bunu el ile açar ve Avast'ıda kaldırabilir veya kapalı tutabilirsin. Tercih senin olur ve bunların hangisinin korumada daha etkin olduğunu deneyerek kendin gözlemleyebilirsin @toprak34 temmuz 6 yıl önce
    • Bunuda bir oku istersen, karar vermeni kolaylaştırabilir: GridinSoft Anti-Malware nedir? GridinSoft Anti-Malware nasıl kullanılır? https://uzmanim.net/soru/gridinsoft-anti-malware-nedir-gridinsoft-anti-malware-nasil-kullanilir/75389 @toprak34 temmuz 6 yıl önce
    • bi sene rahatız o zaman temmuz hocam paylaştığınız için teşekkürler genelde işe yaramaz programlar vardır diye artık kontrol bile etmezdim @temmuz ahmet5847 6 yıl önce
    • Bir şey değil @ahmet5847 temmuz 6 yıl önce

    Kurulum ve aktivasyon hakkında kısa bilgi vermek istiyorum @temmuz hocamın yüksek müsadesiyle :)

    • İndirdiğiniz zip arşivindeki Setup.exe dosyasını çift tıklayıp çalıştırın ve kurulumu yapın.
    • En sonda hiçbir şeye dokunmadan Finish butonuna basın.
    • Program açılacak ve programla beraber küçük bir pencere karşınıza gelecek. Buradaki ilgili bölüme bir e-posta girin ve "Get Now" butonuna tıklayın.
    • Daha sonra size özel 1 senelik lisans kodu belirlenecek. "Start Now" butonuna tıklayarak lisansınızı etkinleştirmiş olacaksınız.
    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Estağfurullah, müsaade senin :) Kurulum ve aktivasyon açıklamasıda iyi olmuş, teşekkürler. temmuz 6 yıl önce

    teşekkürler

    kullanici639724 kullanici639724 (1)
    5 yıl önce cevaplandı

      Hocam bende ESET İnternet Security var, bunu yüklesem çakışmaz değil mi?

      vulu vulu (9)
      5 yıl önce cevaplandı

      • Çakışmaz ama gerek yok. omercik 5 yıl önce
      • Eset yeterli yani? vulu 5 yıl önce