GridinSoft Anti-Malware nedir? GridinSoft Anti-Malware nasıl kullanılır?

GridinSoft Anti-Malware nedir?

GridinSoft Anti-Malware nasıl kullanılır?

GridinSoft Anti-Malware nasıl indirilir?

GridinSoft Anti-Malware ücretli mi?

darkcrak darkcrak (5168)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    GridinSoft Anti-Malware nedir?

    GridinSoft Anti-Malware gerçek zamanlı koruma sağlayabilen bir malware temizleme ve koruma aracıdır.Malware temizleme kapsamı içerisinde Spyware,Trojan (Truva atı), Rootkit koruması, Adware (Reklam koruması) gibi zararlı tüm tehditleri içerir.GridinSoft Anti-Malware bilgisayara kurulduğunda sayılan tüm bu zararlılara karşı bilgisayarınızı tarar ve bulduğu tehditleri temizler.Ayrıca kurulması tarihinden itibaren de bu zararlılara karşı bilgisayarınızı güvende tutmayı amaçlar. Bir çok konuda kendini geliştirmeye odaklı teknik ekibi var ve her gün güvenlik güncellemeleri ile sizleri daha güvenli bir koruma sağlamayı sağlıyorlar.

    GridinSoft Anti-Malware nasıl indirilir?

    GridinSoft Anti-Malware, yalnızca Windows işletim sistemli bilgisayarlarda çalışır.

    Buraya tıklayarak GridinSoft Anti-Malware programına ulaşabilirsiniz.

    GridinSoft Anti-Malware ücretli mi?

    Evet, GridinSoft Anti-Malware ücretli olarak sunuluyor.Program ilk kurulduğunda kullanıcıya 15 Gün ücretsiz deneme imkanı verir.15 günün ardından süre dolar ve program faaliyetlerini durdurur.Bu zamandan sonra programın ücretli sürümünün alınması gerekir. Ayrıca bu antivirüs programı bir çok konuda bana sorarsanız çok iyi ve ücretli olmasını da hak ediyor fakat ücretsiz deneme süresi de var bazen 1 aylık lisans hediye veriyorlar tüm kullanıcılara

    GridinSoft Anti-Malware fiyat listesi şu şekilde;

    • 6 Aylık lisans 29,95$
    • 1 Yıllık lisans 39,95$
    • Ömür boyu lisans 89,95$

    GridinSoft Anti-Malware nasıl kullanılır?

    1. Programı indirererek ve klasik kurulum aşamalarını(Next-Next-Finish) geçtikten sonra program arayüzü ile karşılaşılır.
    2. Program ilk açılışında belirli bir süre Update (güncelleme) aşamasında kalacaktır.
    3. Güncellemenin bitmesinin ardından Scan(tarama) kısmında;
      1. Hızlı Tarama, bilgisayarınızda hızlı bir gözden gerçirme yapar.Daha çok ilk açılış uygulamaları ve virüslerin çokça kez bulaştığı yerler taranacaktır.
      2. Tam Tarama, bilgisayarınızın tamamını tarar.
      3. Çıkarılabilir Tarama, bilgisayarınıza taktığınız harici aygıtları tarar.
      4. Özel Tarama, tarama yaptırmak istediğiniz özel bir alanı tarar ,gibi bölümler bulunur.Bilgisayarı ilk taramanızda Tam Tarama yapmanız daha iyi olacaktır.gridinsoft
      5. Açılan ekrandan Tam Tarama yazısına tıklayın.Bilgisayarınızın tüm sürücüleri taranacaktır.Ardından bulunan öğeler GridinSoft Anti-Malware tarafından listelenir.
      6. Bulunan her öğe için Karantiya taşı, Sil, Ignore(yoksay) gibi seçenekler seçilebilir.Fix Now butonu ile bulunan tehditler temizlenmeye başlar.
      7. Bir çok da korumaya sahip bir program diye bilirim yani USB koruması,İnternet güvenliği ve Başlangıç koruması bulunmaktadır.
      8. İnternet güvenliği: Sizin internetde daha güvenli dolaşmanızı sağlar.
      9. Başlangıç koruması: Bilgisayarınız açılırken ve açıldıkdan sonra bilgisayarınızda aktif olan virüsleri hemen algılar ve karantinaya atar.
      10. USB koruması: Bilgisayarınıza takılan virüslü USB bellekler tarafından bilgisayarınıza virüs bulaşmasını engeller.
      11. Bu antivirüs programının şu özelliği benim hoşuma gitti mesela her hafta bir güncelleme geliyor ve yenilikler de peşinden geliyor.​​​​​​​​​​​​​
    darkcrak darkcrak (5168)