Grub Loading Error 15,17,22 hatası nasıl çözülür?

Böyle bir hata ie karşılaşırsanız endişelenmeyin.Çözmesi basit bir hatadır.Bunun için bize windows kurulum cd'si veya usb'si gerekiyor.

hsyn01 hsyn01 (52)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1. Cd/Usb'yi bilgisayarınıza takın.
    2. Bilgisayarınızı yeniden başlatın.
    3. Boot menüyü açın.(Eğer boot tuşunu bilmiyorsanız internette anakartınızı veya laptop modelinizi girerek boot tuşunu bulun)
    4. Biraz bekledikten sonra karşınıza windows yükleme ekranı gelecektir.Burada sol altta bulunan 'bilgisayarınızı onarın'a basın.
    5. Gelen ekrandan 'Sorun Gider'e basın ardından 'gelişmiş seçenekler' ve sonra komut istemcisini açın.
    6. Karşınıza komut istemcisi çıkacaktır.Buraya 'bootrec /Fixmbr' yazıp enter tuşuna basın.
    7. exit yazarak komut istemcisinden çıkın.
    8. ''Windows'a devam et''e bastıktan sonra Windows normal bir şekilde açılacaktır.
    hsyn01 hsyn01 (52)