Grundig dizüstü şarj yuvasındaki pim kırıldı.

Selamun aleyküm.

Benim bir Grundig marka dizüstü bilgisayar var. Genelde babam şehir dışında olduğu için o yanında taşır. Geçenlerde şarja takmış ve şarj jakını soktuğu yerdeki pim, jakın içinde kalmış. Az önce elime geçti bilgisayar. Bu bana aşağı yukarı ne kadara mâlolur?

araz01 araz01 (291)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhabalar çıkarmışsınız Fiyatitni Merak Ettiyseniz Ortalama 30 40 50 TL civari :)

    huseyinking huseyinking (-50)
    7 yıl önce cevaplandı

      Merhaba öncelikle geçmiş olsun evde cımbız varsa cımbız la çıkarabilir siniz

      efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Sağolun çıkardım sorunum o değil zaten de bir yere fiyat sormadan danışmak istedim. araz01 7 yıl önce