Grundig GNB 1450 B2 B8 model laptopum var İnternette elixir marka ram buldum 2 gb lık benim bilgisayarıma uyarmı?

Grundig GNB 1450 B2 B8 model laptopum var 2 gb ramı var bilgisayarımın, 2 adet ram yeri var, ram yuvalarının bir tanesi boş, internette elixir marka ram buldum 2 gb lık, benim bilgisayarıma uyarmı?

mehmetfaruk mehmetfaruk (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aynı CL değeri, aynı MHz değeri, Aynı bellek değeri ve DDR3 olursa sıkıntı olacağını sanmıyorum. Bulduğun RAM'in özellikleri ile kendi bilgisayarının RAM'inin aynı olması lazım.

    hydra hydra (3800)