Grundig GNB 1452 B1 N2 en fazla kaç GB RAM yükseltilebilir?

Merhaba

Grundig gnb n1 b2 laptop var. 2gb ve ben buna 2gb daha eklemek istiyorum

temmuz2004 temmuz2004 (47)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu uzmanım.net'te daha öncede sorulmuştu. O sıralar WEB'de biraz araştırdım. Bununla alakalı net bir bilgi yok ama bir forumda forum yazışmacılarından biri Gurindig müşteri hizmetlerine sorduğunu ve müşteri hizmetlerinden bu laptop anakartının 4 GB'a kadar RAM desteği sağladığını öğrendiğini belirtiyordu.

    Grundig GNB 1452 B1 N2 Ram Arttırılrmı? (tıkla)

    Kendinde telefon ederek sorabilirsin:

    Grundig Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası : 4441494

    Müşteri Hizmetleri: Tüm sorularınız için Grundig Hizmet Merkezi’ni haftanın 7 günü 24 saat aşağıdaki numaradan arayabilirsiniz. Grundig Hizmet Merkezi 444 9 888 (Sabit telefonlardan veya cep telefonlarından alan kodu çevirmeden.) Diğer numara 0 216 423 22 07 Hizmet Merkezimize ayrıca www.grundig.com.tr adresinden, 0216 423 22 07 nolu telefonu arayarak ya da 0216 423 23 53 nolu hattımıza fax çekerek de ulaşabilirsiniz. Yazılı başvurular için adresimiz: Grundig Hizmet Merkezi, Arçelik A.Ş. Ankara Asfaltı Yanı, 34950
    Tuzla/İSTANBUL

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      Burada laptopun en fazla kaç GB RAM desteklediği önemlidir. Laptopun kullanım kılavuzunda falan yazmıyor mu bununla alakalı bir bilgi?

      omercik omercik (9418)
      6 yıl önce cevaplandı

      • @farurhenho pcyi alalı 3-4 yil oldu ama internette var sanırım. temmuz2004 6 yıl önce
      • Laptop'ın kullanım kılavuzunda bu bilgi maalesef yok @farurhenho @temmuz2004 Daha önceki aynı muhtevalı konuda (mesajımda bu konu linkini paylaştım) @ismailsarp bu kılavuzun linkini paylaşmıştı ve download ederek bakmıştık, bakmıştım. temmuz 6 yıl önce