Grundig GNB 1550 A1 B2 ram yükselir mi?

Merhaba, ben bilgisayarımın (Grundig GNB 1550 A1 B2) ramini yükseltmeyi düşünüyorum şu an 2gd Rami onu yerine 8gb ram takılırı mı? veya performansı yükselir mi?  Ram olarak mevcutta  DDR3 1600 MHz var.

erend erend (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Grundig GNB 1550 A1 B2 Ram yükseltme yapabilirsin.  8GB ram yapmak istiyorsan 4GB iki tane ram takabilirsin.  Gördüğüm kadarı ile çift RAM slotu var. Ya da 2 GB Ram i söker tek bir 8 GB takarsın.  2 GB ram yanına bir şey takma (2 GB + 4 GB) gibi. 2 GB'i sat.  Grundig GNB 1550 A1 B2 de çift Ram slotu var mı kontrol etmek için Görev yöneticisinde Performans > Bellek alanına bak. Orada Kullanılan Yuvalar 1 / 2  (anlamı: çift slot var tekinde ram takılı) gibi bir şey yazar ya da 2/2 ( anlamı: 2 slot var ikisinde de ram takılı) gibi.

    Tek slot varsa bir tane 8GB alırsın. Çift varsa 2 tane 4Gb alabilirsin. Bütçene hangisi uygunsa.

    Elbette performans, hız farklı olur. Performans yükselir.

    hakan hakan (15424)