Grundig Marka bilgisayarların sürücülerini nasıl indirebilirim ?

Grundig notebook sürücülerini nereden indirebilirim ?

Grundig laptop sürücülerini nasıl indirebilirim?

ismailsarp ismailsarp (6010)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sürücüler için aşağıdaki adresten yararlanabilirsiniz.

    https://drp.su/tr/laptops/arcelik

    --------------------------------------------------------------------------------

    Alttaki çözüm artık malesef işe yaramıyor !

    Grundig marka notebook aldıysanız sürücülerinizi bulmak sizin için zor olabilir.Zira grundig asıl işi bilgisayar olmayan bir elektronik eşya üreticisidir. Bu sebeple grundig marka notebook alanlar sürücü indirme de sıkıntı yaşayabilirler.

    Grundig marka bilgisayarınız varsa bilgisayarınız için sürücülerinizi arçelik sitesinden kılavuzlar ve yazılımlar başlığı altından indirebilirsiniz. Malesef ülkemizde bu işlere yeteri kadar önem verilmemesi yüzünden sanki kullanıcının sürücülere ulaşamaması üzerine kurulan site kullanıcıların kafasını karıştırabiliyor.Ben de biraz araştırmanın ardından gerekli adresi buldum ve sizinle paylaşmak istiyorum.

    Grundig marka notebook bilgisayarlarınız için buraya tıklayarak sürücülerinizi indirebilirsiniz.

    Açılan yerden Model ile Arama bölümüne bilgisayarınız ismini yazın ve ara deyin.Çıkan bilgisayar sonucunuza tıklamanızın ardından sürücüleri indirebileceksiniz. Bir diğer dikkat edilecek nokta ise bilgisayar ismini farklı formatlar ile yazarsanız sonuca ulaşamayabilirsiniz.Örneğin Grundig GNB1568 B1 i5 marka notebookunuz varsa arama bölümüne 1568 yazarak sonuca ulaşabileceksiniz. Tam ismiyle aramada malesef sonuc bulunamamakta.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    6 yıl önce cevaplandı

      Çok teşekkürler
      ozgurlol ozgurlol (268)