Grup Davetleri Başarısız

Merhaba, bir herhangi gruba arkadaşlarımın hepsini davet ediyorum ama hata cıkıyor: Grup Davetleri Başarısız - Bu kullanıcı zaten davet edildi veya şu anda bir üyeniz hatası

---

Bu kullanıcı zaten davet edildi veya şu anda bir üyeniz hatası

ilkaybaki ilkaybaki (236)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu kullanıcı zaten davet edildi veya şu anda bir üyeniz hatası aslıdna açık bir hata, 14 kişiyi ya daha önceden davet etmişsin ya da bu kişiler zaten senin grubunda. Bunu kontrol ettin mi, daha önce davet yollamış oplabilir misin? Ya da bu kişiler zaten grubunda olabilir mi? Araştırdım bununla ilgili genel bir sorun göremedim.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @murat Benim grubum değil, bir grup oyun key veriyor, adımları yapın diyorda ben yaptım ama davet et'e gelince hata çıkıyor, daha önceden de davet etmedim. Bu hata baya önceden de vardı. ilkaybaki 5 yıl önce
    • @ilkaybaki senin seçtiğin kişiler muhtemelen zaten ya o grupta ya da başkaları daha önceden oraya davet etmiş o zaman murat 5 yıl önce