Grup ilkesi istemcisi hizmeti oturum açamadı erişim engellendi. Hatası

Regedit ayarlarını değiştirdim bir programın çalışması için ancak bilgisayarı yeniden başlattıkdan sonra Admin kullanıcısıyla giriş yapmak istediğimde Grup ilkesi istemcisi Hizmeti oturum açamadı erişim engellendi hatası ile karşılaşıyorum. Normal bir kullanıcımla girdiğim zaman giriş yapıyor ancak hiçbir şekilde herhangi bir klasörü, programı açamıyorum. hiçbir şekilde bir işlem yapmama izin vermiyor. yardımcı olurmsunuz. Saygılarımla.

emngncll emngncll (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    çalıştırdan bunu denediğim zaman bu dosya bu eylemi gerçekleştirmek için ilişkilendirilmiş bir programa sahip değil. Yüklü programlarda varsa seçin veya yükleyin hatasıyla karşılaşıyorum

    emngncll emngncll (1)