GSM operatörünüzden kaynaklı bir kısıt nedeniyle internet bankacılığına giriş yapamamaktasınız.

Enpara.com internet şubesine girmek istediğimde aşağıdaki hatayı alıyorum:

GSM operatörünüzden kaynaklı bir kısıt nedeniyle internet bankacılığına giriş yapamamaktasınız.
Lütfen 0 850 222 36 63 enpara.com çözüm Merkezi'mizi arayınız veya kısıtı kendiniz kaldırmak için tıklayınız.

Enpara.com GSM operatörünüzden kaynaklı bir kısıt nedeniyle internet bankacılığına giriş yapamamaktasınız. hatasının sebebi ve çözümü nedir?

alattin alattin (16984)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Enpara.com GSM operatörünüzden kaynaklı bir kısıt nedeniyle internet bankacılığına giriş yapamamaktasınız hatasının çözümü nedir?

    Operatör değişikliği, SIM kart değişikliği yaptığınızda Enpara.com internet şubesine girmek istediğinizde GSM operatörünüzden kaynaklı bir kısıt nedeniyle internet bankacılığına giriş yapamamaktasınız hatası alırsınız. Örneğin telefon numaranızı Vofadone'dan Turkcell'e taşıdınız ve yeni SIM kartı kullanmaya başladınız bu durumda internet şubesi hesabınız bloklanır.

    Bu durumda engeli kaldırmak için enpara.com  0 850 222 36 63 enpara.com çözüm Merkezini arayın ve kısıtın kaldırılmasını rica edin.  Bir kaç doğrulama işleminden sonra enpara.com internet girişi engeliniz ortadan kaldırılacaktır.

    alattin alattin (16984)