GT 430 Kod: 37 Hatası

Bilgisayara yeni driver yükleyip eski driverları sildim şimdi ise aygıt yöneticisi ekran kartına kod:37 hatası veriyor. İnternetten arastırdım dediklerini yaptım düzelmedi. Şimdi ekran kartını nasıl düzeltirim? Bilgisayar cok donmaya basladı ve hiçbir oynu acmıyor. Win7 32 Bit.

yurtsizoglu yurtsizoglu (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sürücüyü önce  Display Driver Uninstaller (DDU) nedir, nasıl kullanılır? ile kaldırmalısın.

    Buradaki Nvidia GT 430 sürücüsünü indirip yüklemeyi dener misin?

    Nvidia GT 430 sürücüsü indir

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

      yaptım ama olmadı.

      yurtsizoglu yurtsizoglu (1)