GT 710 Düşük sistem isteyen oyunlar için alınır mı?

Minecraft Brawlhalla vs. Düşük sistemli oyunlar oynuyorum, bu oyunlar için alınır mı?

oguzhan08 oguzhan08 (45)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ne kadar bütçe için? Örneğin 1000 TL bütçen vardır ama bu kartı alıyorsundur, almamalısın. Ama 200 TL bütçen vardır ve alıyorsundur kaybedeceğin bir şey olmaz, alabilirsin. RX 550'ye de bir göz at. Alınır mı? Dersen bence alınmaz ama ne kadara alacağın önemli, sıfır ise hiç alınmaz fiyat 320 - 500 TL arasında. Kaldıki performansı da kötü 1 GB VRAM, 64 Bit arayüze sahip. Minecraft için hayli hayli yeter ama diğerleri için bilemedim. Mesela GTA 5 açmaz. Yani kelimenin tam anlamıyla açmaz, açar ama kasar zevk alamazsın. 2013 ve öncesi 3D FPS-TPS oyunlarının en az yarısını açabileceğini düşünüyorum. Tabii ne oynadığını daha detaylı belirtmende fayda var ama ben burada al ya da alma diyecek olsam kesinlikle alma derim.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • bütçem 500 tl zaten öyle gta 5tir flndır oynamıyorum düşük sistem oyunları mc olsun brawlhalla olsun bide sana bir sorum olacak gt 710 4gb ram valorant kaç fpsde oynatır oguzhan08 3 yıl önce
    • https://www.youtube.com/watch?v=w_lmQ2WJjzw İşlemci de önemli. @oguzhan08 hydra 3 yıl önce