GTA 4 Complete Edition Kasma Sorunu

Oyunu birkaç yıl önce oynamıştım ama bitirmediğim için bu yaz indirimine steamdan aldım ama oyun grafik ayarı düşük yüksek fark etmeksizin 19 fps alıyorum ve oynanmıyor.

PC Özellikleri:

Windows 8.1 64 bit

İ7-4790 3.60ghz

8gb ram

GeForce GT 730 2gb

kaanpasa kaanpasa (5)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    GTA 4'ün optimizasyonu leş bir oyun. Onun yerine alabiliyorsan GTA 5 al, GTA 4'ü iade et. Ayrıca Sistemin rahatlıkla Windows 10 Çalıştırır, neden Windows 10 Kullanmıyorsun ? Hem güncel, hem performanslı.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • GTA 5 i 30-40 fps ile hiç kasmadan oynuyorum ama gta 4 ü oynayamıyorum benim anlamadığım eskiden fulle yakın ayarda güzel bir şekilde oynuyordum şuan en düşükte 20 fps kaanpasa 3 yıl önce
    • İşte sorun burada, GTA 5 optimizasyon sorunu olmayan bir oyun, GTA 4 ise tam tersi, yüksek performanslı sistemlerde bile FPS sorunu olabiliyor. @kaanpasa hydra 3 yıl önce