Gta 4 Grafik sorunu çözünürlük çok düşük

Bundan 2-3 ay once gta 4u cok rahat oynayabiliyordum pc ye format attiktan sonra tekrar yukledim ... Butun suruculeri guncelledim gerekli programlari kudum .... Oyuna girdi ama grafik ayarlarini hicbirsekilde arttiramiyorum cozunurluluk dahi. Hersey en dibte ... Bisey mi eksik ne yapmaliyim i5 4gb ram intel hd 4000

kullanici287078 kullanici287078 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer intel hd 4000 ekran kartı kullanıyorsanız buradaki linkten Intel Driver Update Utility uygulamasını indirin.Uygulamayı kurarak bilgisayarınızda başlattın.Ardından uygulamada bilgisayarınızda Intel ürünü olan sürücüleri bulacaktır.Bunlardan içlerindeki Graphics ürününü seçerek yükleyin.Bu paket içerisinde sürücülerin son halleri bulunur.

    ismailsarp ismailsarp (6010)