Gta 4 Hakkında Sorular

Bir kaç saat önce Gta 4 yüklemesi tamamlandı ve pek sevindim denemez.Bir sürü sorun.Bir sürü sıkıntı.

1.7.0 denen patch ve Razor Fix Crack yaptım oyun güzel oldu hatta dll ve social club belalarıda ortadan kalktı.Fakat oyun garip bi hal aldı.Girişte chrome sayfası gibi "RockStar TV" adında garip biyer var.Oyun açılırken teker teker bir kaç karakter animasyon gibi kayıyor ama bende yok.Sayfa uzun süre kararınca oyun açılıyor vb.

Bütün bu gıcık hatalar niye var bilmiyorum tabi.

Bir kaç soruyu sizlere yönlendireceğim.

  • Gta 4 Complete Edition nedir ?
  • Social Club ne işe yarar ?
  • 1.7.0 Patch ne işe yarar ?
  • EFLC nedir ?
  • EFLC ayrıca oynanmalı mı ? Oyunun devamı mı ?
  • Girişte bahsettiğim sayfa sizce neden var ?
  • Bunlar oyunun orjinal olmamasıyla mı ilgili ?

Oyunu tekrar yüklemeyi düşünüyorum.İnşallah hallolur ama ya.

Bu sefer farklı bir yerden yükleyeceğim.Sizc Complete Edition mı yüklemeliyim ?

EFLC yi de yüklemelimiyim ?

Birde her yerde bu tip sorunlar olur mu ?

Bahsettiğim sorunların sebebi nedir ?

İlgilenen olursa çok sevineceğim.

akif52 akif52 (34)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Oyun 10TL gibi düşük fiyatlara alınabiliyorken neden korsan kullanıyorsun? Sorunlarının kaynağı oyunun korsan olması. Öncelikle sorun yaşamak istemiyorsan oyunu orjinal olarak satın almalısın. Sorularına gelirsek Social Club Rockstar firmasının oyun servisidir. 1.70 Patch oyunun sürümünü belirler. EFLC farklı bir oyun değil senaryolar ve görev farkı var oynayabilirsin. GTA 4 Complete Edition ise oyunun bütün versiyonlarını barındırdığı bir sürümü. Şahsen korsan oyunlarda sorun yaşayan insanlara yardımcı olmamak gerektiğini düşünüyorum. Her zaman orjinal ve güncel yazılım kullanın.

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Ya orjinali mutlaka bende alırdım ama benim için uygun değil. Birde EFLC yi ayrıca indirirken 14 gb complete edition da 14 gb normal oyunda 14 gb ben o olayı anlamadım şimdi eflc nin 2-3 gb olması gerekmezmi birde complete edition mı yüklememi önerirsin yoksa normal gta mı benim aklımdan complete edition geçiyor. akif52 8 yıl önce
    • Complete Edition yükle bence sen tamamen oynamak istiyorsun anlaşılan. :) brsozl 8 yıl önce