Gta 4 Patch Yükleme Hakkında

Arkadaşlar Gta 4 Complete Edition ı sorunsuz bir şekilde yüklemiş bulunmaktaydım.Türkçe yamamıda kurdum on numara oldu.Şuan oyunun hiçbir eksiği yok.Fakat oyunda hafif kasmalar özellikle araba sürerken fena bi kasılma gördüm.Şu optimizasyon sorunu dedikleri olay olsa gerek diyerek fazla telaşlanmadım.Oyundaki mevcut patch kaç bilmiyorum ama patch yüklesem oyunun yapısı bozulurmu diye korkmuyorum değil.Önceki Gta 4 yükleşiyimde dosyalar hep birbirine girmişti.Artı ayrıca crack istiyor.Onuda yükledim tabi.Crack falan oyuna entegreydi.Acaba yapısı bozulur mu ? Kurulumu az sürmedi bütün cumartesim bu oyunu yüklemekle kurmakla geçti. :/

Bu arada bahsettiğim Patch son sürüm olan 1.7.0

akif52 akif52 (34)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Oyunun en son sürümü olan 1.7.0 Patch'i yüklersen hatalar en aza inecektir. Hala kasma, donma, takılma gibi hatalar almaya devam ediyorsan bu senden kaynaklı değil. GTA 4 optimizasyon sorunlu bir oyun.

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Peki patch in crack ını da yaptığımda oyunda sorun cıkar mı ? akif52 8 yıl önce
    • Konu korsan oyun olduğu için tabii ki sorun çıkar. GTA 4 şuan 10TL'ye alınabiliyorken korsan oynama ısrarına hayran kaldım. brsozl 8 yıl önce

    GTA V de full ayarlrda kasmadan oynuyorken GTA IV de mediumda kasıyor GTA IV gerçekten çok sorunlu bir oyun

    ataberkthepro ataberkthepro (99)