GTA 4'ü nasıl kurabilirim?

Öncelikle selamlar dilerim uzmanım.net ekibi. Soruma geçiyim, ben uTorrent programından GTA 4 indirdim bunun için birde Daemon Tools indirdim ama Youtube'dan video izleyerek kuramadım birşeyleri yanlış yapıyor olmalıyım, bana kurmamda yardımcı olabilir misiniz?

halil123 halil123 (3)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    ISO içeriğinde neler var?

    hydra hydra (3800)
    2 yıl önce cevaplandı

      ISO derken ?

      halil123 halil123 (3)
      2 yıl önce cevaplandı

      • Dostum ne indirdin ya sen? ISO yoksa daemon tools'u niye indirdin? İndirdiğin dosya nasıl b ir şey? hydra 2 yıl önce
      • Dostum Google üzerinden torrent oyun indir.com dan oyun indirdim birde uygulaması var torrent in UTorrent diye Oradan GTA 4 komple indirdim orda bi sıkıntı yok ama oyun kurulumsuz geldiği için kurmaya çalışıyorum yok işte 0x0000142 hatası veriyor YouTube ben bakıyorum onu yapiyorum başka bı hata çıkıyor bu işlerden anlayan birisi lazım bunun için yardım istedim halil123 2 yıl önce