Gta 5'e Türkçe Yama Ve Mod Yükleme Riskli mi ?

Merhaba arkadaşlar gta 5'e hikaye modunda oynamak için mod ve türkçe yama yüklemek istiyorum. Ban yeme riskim var mı ?

ahakan ahakan (100)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncellikle Hikaye Modunda Ban Yeme İhtimalin Yok.

    Türkçe Yama Ve Mod İşine Gelirsek ;

    Mod'lar Oyunu Bozabilir.

    Türkçe Yama Büyük Bir İhtimalle Bozmaz.

    En Mantıklısı Oyunun Yedeğini Almak.

    malgibiolan malgibiolan (307)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Yedeği almak derken steam üzerinden alabiliyor muyum yada direk kopayala yapıştır misali mi? ahakan 5 yıl önce
    • @ahakan Steam üzerinden yedek alınabiliyor. Sol üstte "Steam" yazısı var, ona tıkla sonra ordan oyun yedeği falan yazıcak ona tıkla. toprak34 5 yıl önce
    • @ahakan Oyunun Belli Ki Orjinal Bu Yüzden Steam Üzerinden Daha Mantıklı Çünkü Oyuna Online Giremeyebilirsin . Kopyala Yapıştır Misali Yaparsan Geri Steam'a Oyunu Ekleme Yapamayabilirsin. malgibiolan 5 yıl önce