GTA 5 ERR_GEN_INVALID hatası

Mod yükledikten sonra GTA 5'e girmek istediğimde GTA 5 ERR_GEN_INVALID corrupt game data. Please reboot or reinstall the game. hatası alıyorum.

GTA 5 ERR_GEN_INVALID hatası nasıl çözülür?

GTA 5 ERR_GEN_INVALID hatası nedir?

brsozl brsozl (1961)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    GTA 5 ERR_GEN_INVALID hatası nedir?

    OpenIV programı ile mod yüklenmesi sonucunda GTA 5'e girildiğinde alınan bir hatadır. GTA 5 ERR_GEN_INVALID hatasının sebebi OpenIV yazılımının içerisinde bulunan ASI Manager araçlarının yüklenmemesidir. Eğer sizde GTA 5'e girerken GTA 5 ERR_GEN_INVALID hatası alıyorsanız aşağıdaki adımları uygulayarak GTA 5 ERR_GEN_INVALID hatasından kurtulabilirsiniz.

    Hatananın tam adı: GTA 5 ERR_GEN_INVALID corrupt game data. Please reboot or reinstall the game.

    GTA 5 ERR_GEN_INVALID hatası nasıl çözülür?

    Mod yükledikten sonra GTA 5'e girmek istediğinizde ERR_GEN_INVALID hatası alıyorsanız aşağıdaki adımları uygularak sorunu çözebilirsiniz.

    1. Mod dosyalarını oyun dosyalarının içine atmak için kullandığınız OpenIV programını açın.
    2. Grand Theft Auto V Windows sürümünü seçin.
    3. OpenIV açılacaktır. Üst bölümden Edit Mode u etkinleştirin.
    4. Daha sonra Tools sekmesi altında bulunan ASI Manager a girin.
    5. Son olarak yüklenmemiş yanında Install yazan araçları yükleyin ve işlemi tamamlayın.

    Tüm bu adımların sonucunda GTA 5 ERR_GEN_INVALID hatası çözülecektir.

    brsozl brsozl (1961)
    7 yıl önce cevaplandı

      Allah Senden Razı Olsun Teşekkür Ederim :)

      yusuf234123 yusuf234123 (1)